Letní soustředění ViBuChu

27. 7. 2022 Soustředění a srazy

Bez popisku

12. ročník našeho korespondenčního semináře je už skoro za námi a jako každý rok ho ukončíme letním soustředěním! Dovolujeme si Vás pozvat na toto soustředění, které se bude konat 7. - 13. 8. 2022 na Masarykově univerzitě v Brně.

Ubytování a stravování (obědy a večeře) zajišťujeme my. Těšit se můžete na exkurze, práci v laboratoři, tématické přednášky, výlety a mnoho dalšího!

Pokud máte zájem se soustředění účastnit, zašlete vyplněnou přihlášku do 3. 7. 2022 na email vibuch@chemi.muni.cz. Jelikož máme ještě několik volných míst, je tato nabídka určená všem středoškolákům, i těm, kteří letos ViBuCh neřešili.

Další informace budou včas zvěřejněny na webu a pokyny dostanete emailem.

Přehled všech článků